Wersje językowe
Zwroty i reklamacje

 Zwroty 

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą) na adres :na adres: GAMIKA Marek Szymanowski ul. Kamykowa 41, 03-257 Warszawa. 

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzór formularza znajduje się w dalszej części dokumentu. 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwracany produkt nie może być uszkodzony i używany.

Zwracane produkty muszą być zapakowane w kartonowe pudełka oraz zabezpieczone na czas wysyłki tak, aby nie uległy uszkodzeniu.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 

Proszę odesłać lub przekazać nam rzeczy na adres GAMIKA Marek Szymanowski, ul. Kamykowa 41, 03-257 Warszawa niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. 

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy: 21 zł PLN (dwadzieścia jeden złotych)

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób
inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

– Adresat - GAMIKA Marek Szymanowski, ul. Kamykowa 41, 03-257 Warszawa 

– Ja*/My) niniejszym informuję*/informujemy* o moim*/naszym* odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy 

- Data zawarcia umowy 

- Imię i nazwisko konsumenta*/konsumentów*

- Adres konsumenta*/konsumentów* 

- Podpis konsumenta*/konsumentów* (jeśli dokument jest dostarczony w formie papierowej) 

- Data

 

Reklamacje

Wszystkie oferowane przez sklep internetowy www.zulana.pl towary są nowe i oryginalne.

Sklep Zulana informuje, iż jedynie wady wynikające z procesu produkcji są podstawą do reklamacji.

Do rozpatrzenia reklamacji niezbędny jest dowód zakupu (paragon lub faktura) oraz oświadczenie Klienta zawierające opis niezgodności. Powyższe dokumenty prosimy wysłać na adres: GAMIKA Marek Szymanowski, ul. Kamykowa 41, 03-257 Warszawa.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, zwrot zapłaconej kwoty zostanie wykonany na wskazane przez Klienta, który składał reklamację, konto bankowe bezzwłocznie, po poinformowaniu Klienta o uznaniu  reklamacji i przesłaniu przez Klienta zwracanego towaru do sklepu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl