Polecamy również
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zwroty i reklamacje

 ZWROTY

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 1. Mają Państwo prawo odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie zakupionego w sklepie zulana.pl towaru.
 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą) na adres: na adres: GAMIKA Marek Szymanowski ul. Kamykowa 41, 03-257 Warszawa lub shop@zulana.pl
 4. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzór formularza znajduje się w dalszej części dokumentu. 
 5. Zwracany produkt nie może być uszkodzony ani używany.
 6. Zwracane produkty muszą być zapakowane w kartonowe pudełka oraz zabezpieczone na czas wysyłki tak, aby nie uległy uszkodzeniu. Nie odpowiadamy za towar, który uległ uszkodzeniu podczas zwrotu.

SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności za konkretne zamówienie, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.
 2. Koszt zwrotu przesyłki leży po Państwa stronie.
 3. Zwrotu płatności dokonamy na wskazane konto bankowe.
 4. Zwracamy towar prosimy o odesłanie na GAMIKA Marek Szymanowski, ul. Kamykowa 41, 03-257 Warszawa niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. 
 5. Zwrot środków na konto bankowe nastąpi w momencie otrzymania zwróconego nieuszkodzonego towaru na adres Gamika Marek Szymanowski, ul. Kamykowa 41, 03-257 Warszawa. 


  WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

– Adresat - GAMIKA Marek Szymanowski, ul. Kamykowa 41, 03-257 Warszawa 

– Ja*/My) niniejszym informuję*/informujemy* o moim*/naszym* odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy 

- Data zawarcia umowy 

- Numer zamówienia

- Imię i nazwisko konsumenta*/konsumentów*

- Adres konsumenta*/konsumentów* 

- Podpis konsumenta*/konsumentów* (jeśli dokument jest dostarczony w formie papierowej) 

- Data

 

REKLAMACJE

 1. Wszystkie oferowane przez sklep internetowy zulana.pl towary są nowe i oryginalne.
 2. Sklep Zulana informuje, iż jedynie wady wynikające z procesu produkcji są podstawą do reklamacji.
 3. Do rozpatrzenia reklamacji niezbędny jest oświadczenie Klienta zawierające opis niezgodności. Powyższe dokumenty prosimy wysłać na adres: GAMIKA Marek Szymanowski, ul. Kamykowa 41, 03-257 Warszawa.
 4. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, zwrot zapłaconej kwoty zostanie wykonany na wskazane przez Klienta, który składał reklamację, konto bankowe bezzwłocznie, po poinformowaniu Klienta o uznaniu reklamacji i przesłaniu przez Klienta zwracanego towaru do sklepu.

   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl