Twórcy

Porcelana marki Zulana zdobiona jest oryginalnymi grafikami i ilustracjami polskich artystów. 

KOLEKCJA MONOGRAM

Adam Karbowski / designer

Prowadzi niezależne studio projektowe 13th Floor w Warszawie. Zajmuje się szeroko pojętym designem. Najchętniej swoje autorskie projekty opiera na typograficznej formie - w przypadku Zulany jest podobnie. Kolekcję Monogram zaprojektował z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Domach, w których już gości design i poczucie estetyki. Stronę jego studia można obejrzeć pod adresem www.13f.pl

KOLEKCJE ETNO MAKATKA DMUCHAWCE FOLK MIASTO 

Kolekcje powstały dzięki talentowi zespołu artystyczno-kreatywnego Foureyescrew w składzie Roma Trzebska i Ivan Ivanov. Roma to uzdolniona graficzka, zakochana w szkicowaniu i literaturze pięknej. Konstruktorka ubrań, koordynatorka wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Ivan Ivanov to artysta, reżyser, grafik, bosman, zafascynowany Wisłą, współtwórca nadwiślańskiej klubokawiarni Pomost 511 oraz fundacji Wszystko Płynie. 
 
KOLEKCJE PODWODNY ŚWIAT, ZUZA, KOSMOS

Ilustratorka i graficzka, Kasia Korabiusz stworzyła dla Zulany kolekcje dziecięce. Kasia jest absolwentką studiów podyplomowych Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Fascynuje się designem i ilustracją. W swoich projektach przemyca duże poczucie humoru. Ma nadzieję, że wraz z jej projektami we wnętrzach domów pojawi się świeżość, kolor i dużo radości - co traktuje niemalże jako swoją życiową misję.

Zapraszamy artystów do współpracy z Zulaną! 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl