Wersje językowe

Świece tworzą nastrój 

Wieczór, herbata i książka. A może inny scenariusz. Grono przyjaciół, wino, śmiech i muzyka. Brakuje tylko odpowiedniego nastroju. Tak, świece będą idealne. Świece sojowe Zulana. Ekologiczne, z subtelnym zapachem, w pięknym opakowaniu. 

Naturalne świece sojowe

Naturalne świece sojowe Zulana wytwarzane są z wosku sojowego, a ten z ziaren soi. Jest to więc produkt naturalny, czysty i nie szkodzący zdrowiu. Nie powodują bólu głowy ani reakcji alergicznych. Są wegańskie i podlegają biodegradacji. 

Świeca sojowa - wszystko co musisz o niej wiedzieć 

Paląc świeczkę po raz pierwszy, gdy minął 2 godziny i wosk równo się roztopi, zgaś płomień. Dzięki temu, każdy kolejny raz ją zapalisz, wosk będzie topił się równomiernie. Gdy już cała świeca się wypali, słoiczek będzie do ponownego wykorzystania.

Nasza rada: najlepiej by świeca paliła się maksymalnie 2-3 godziny na raz (lepiej częściej, a dłużej :-)). Warto, przed jej zapaleniem skrócić knot o 2-3 milimetry, dzięki temu świeca nie będzie dymiła i nie "utopi się" w wosku. Po zgaszeniu i ostygnięciu, zakryj świecę wieczkiem i (najlepiej) wywietrz pomieszczenie. 

Uwaga na ogień. Uważaj by nie zostawiać zapalonej świecy bez nadzoru. Szczególnie, gdy w pobliżu są małe dzieci oraz zwierzęta. 

Świeca sojowa less waste

Chcemy by nasze produkty przynosiły jak najmniej szkody środowisku naturalnemu. W Zulanie, tak tworzymy produkty, by nadawały się do ponownego użytku lub by można było je łatwo recyklingować. 

Świece sojowe łatwo wypalają się do końca, a dzięki naturalnym składnikom do powietrza trafia aż 90% mniej szkodliwych substancji w porównaniu do świec parafinowych. W naszych świecach sojowych znajdziesz knot, z niebielonej bawełny. Słoiczek jest szklany a nakrętka aluminiowa. Po wypaleniu świecy, opakowanie możesz oddać do przetworzenia, ale zachęcamy by zachować je do ponownego użytku. Taki zamykany słoiczek świetnie sprawdzi się jako pojemnik w kuchni - na przyprawy lub herbatę czy inne drobiazgi. Podobnie jak nasze piękne kartonowe pudełko, w które opakowujemy świecę. Wrzuć tam klucze, które zawsze giną, gdy są potrzebne; nici i szpilki, które nie wiadomo dlaczego zawsze się zawieruszają ;-) 

Bądź eko z Zulaną!

 

 

 

 

 

  • nowość
  • nowość
Świeca sojowa Lato 120 ml Świeca sojowa Lato 120 ml
Producent: Zulana Świece
Cena: 42,00 zł
szt.
zobacz więcej
Świeca sojowa Lato 60 ml Świeca sojowa Lato 60 ml
Producent: Zulana Świece
Cena: 36,00 zł
szt.
zobacz więcej
Świeca sojowa Lord Jim 120 ml Świeca sojowa Lord Jim 120 ml
Producent: Zulana Świece
Cena: 42,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Świeca sojowa Natural 120 Świeca sojowa Natural 120
Producent: Zulana Świece
Cena: 42,00 zł
szt.
zobacz więcej
Świeca sojowa Natural 60 Świeca sojowa Natural 60
Producent: Zulana Świece
Cena: 36,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl