Wersje językowe

Porcelanowa kolekcja talerzy Terra

Kolekcja Terra to biała porcelana ze złotymi pasmami. Naszą inspiracją przy tworzeniu kolekcji była natura: szlachetny marmur z licznymi podcieniani, wypalona słońcem ziemia. Czysta i piękna natura, ale cudownie nieokiełznana i nieujarzmiona. Jak złoto, które rozlewa się po talerzu w nieokreślonym kierunku. Terra, z łaciny ziemia. Coś co mamy najcenniejszego i o co musimy dbać. Terra - nasz ukłon w kierunku natury. 

Porcelanowe talerze Terra

Terra to dwa porcelanowe talerze:

  • duży talerz z białej porcelany zdobiony złotem, o średnicy 28 cm
  • porcelanowy talerz deserowy, zdobiony złotem, o średnicy 21 cm

Porcelanowe zestawy Terra

Cenimy duże spotkania rodzin i przyjaciół. Chcemy promować wspólne biesiadowania przy stole. W czasach, gdy kontakty on-line zastępują nam bezpośrednie rozmowy, musimy zadbać o relacje. Dlatego też zachęcamy by organizować obiady, kolacje i inne okazje przy stole, gdzie będą kwitły dyskusje, rozbrzmiewał śmiech, a rozmowom nie będzie końca (mamy nadzieje, że pandemiczne obostrzenia szybko się skończą....). Na takie spotkania przygotowaliśmy Zestawy - im więcej kupisz - tym taniej. Jeden talerz? Nie! Cały zestaw robi robotę! Zachęcamy - talerze przydadzą się na spotkania, a i finansowo skorzystacie. 

Jak dbać o porcelanę ze złotem

Talerze zdobione są złotem, dlatego najlepiej jest myć je ręcznie. Ale... można również myć je w zmywarce, pamiętając by:

  • stosować tylko programy Eco do 50 stopni i używać delikatnych detergentów
  • naczynia w zmywarce były luźno poukładane, nie stykały się co może powodować zarysowania na brzegach talerzy
  • nie należy używać ostrych gąbek ani innych produktów do mycia wstępnego, które mogą zarysować powierzchnię talerzy, przed włożeniem ich do zmywarki

Talerzy Terra (i żadnych innych zdobionych złotem) nie możemy używać w mikrofalówkach.  

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl